شرایط و ضوابط

شرایط و قوانین استفاده از  خدمات سایت شبکه آموزش مجازی

** کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده از خدمات سایت شبکه آموزش مجازی به دقت ملاحظه فرمایید.
 
ورود کاربران به وب‏‌سایت شبکه آموزش مجازی هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط شبکه آموزش مجازی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سایت است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین شبکه آموزش مجازی از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های شبکه آموزش مجازی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های شبکه آموزش مجازی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات شبکه آموزش مجازی استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به شبکه آموزش مجازی ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سایت شبکه آموزش مجازی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست‏های رعایت حریم شخصی
  شبکه آموزش مجازی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  شبکه آموزش مجازی متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت  شبکه آموزش مجازی، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات  شبکه آموزش مجازی مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئو های تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط  شبکه آموزش مجازی جزئی از اموال سایت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار شبکه آموزش مجازی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای  شبکه آموزش مجازی محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط  شبکه آموزش مجازی  و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصارسایت شبکه آموزش مجازی است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت  شبکه آموزش مجازی و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای سایت شبکه آموزش مجازی محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات سایت، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.amozeshtv.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم.

شرایط و ضوابط خدمات فروش

از نظر حقوقی، در معاملات سایت اینترنتی شبکه آموزش مجازی، سایت www.amozeshtv.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

  1. فروش دوره بر مبنای نوع و تعدادی صورت می گیرد که خریدار آن را در سایت شبکه آموزش مجازی درج نموده است.
  2. فروشنده به هنگام تائید سفارش دوره، مشخصات و زمان ارسال مدرک را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.
  3. ارزش دوره یا دوره های سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش دوره اضافه می شود، هزینه ارسال مدرک بسته بندی و پست است.
  4. مکان و زمان تحویل مدرک دوره توسط خریدار در سایت اینترنتی شبکه آموزش مجازی درج شده و این سایت به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین دوره را ارسال کرده ، و مدرک آن را در مکان و زمان  تعیین شده تحویل دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.
  5. خریدار با تحویل مدرک ارسال شده و امضای برگه دریافت مدرک رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت آن ابراز می نماید.